Бізнес-план Овочесховище

Кількість:  
Ціна 3,800.00 грн.
Артикул: BP010008

Характеристики товару: Бізнес-план Овочесховище

Бізнес-план Овочесховище – проект сучасного овочесховища на 6000 тон.

За стандартом UNIDO, українською мовою та російською мовами

Бізнес-план надається у форматі MS Word.

Загальний обсяг 75 сторінок.

Демо-версія

Скачати демо-версію Бізнес-план овочесховище

Товари схожі на Бізнес-план Овочесховище

Бізнес-план М'ясо-молочна ферма
4,720.00 грн.
Бізнес-план м'ясо-молочної ферми - вирощування корів та телят. За стандартом UNIDO українською та російською мовами. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 57 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію "Бізнес-план м'ясо..
Бізнес-план кафе-бар
4,280.00 грн.
Бізнес-план кафе-бар – проект кафе формату смузі-бар у місті Львів. За стандартом UNIDO, українською мовою. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 37 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію Бізнес-план кафе-бар Зміст: ..
Бизнес-план солнечной электростанции
4,560.00 грн.
Бізнес-план СЕС російською мовою. За стандартом UNIDO. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 73 сторінки. Демо-версія Скачати демо-версію Бізнес-план кафе-бар Зміст: СОГЛАШЕНИЕ О КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ  СОДЕРЖАНИЕ РЕЗЮМЕ..
Бізнес-план горіховий сад
3,600.00 грн.
Бізнес-план горіхового саду – проект саду в якому основними культурами будуть волоські горіхи (3 сорти) та малина у міжрядді. За стандартом UNIDO, українською мовою. Бізнес-план надається у форматі MS Word Загальний обсяг 55 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію Бізнес-..