Фінансова модель кафе Бургерна

Кількість:  
Ціна 399.00 грн.
Артикул: BP010011

Характеристики товару: Фінансова модель кафе Бургерна

Фінансова модель кафе-бургерної в форматі MS Excel українською та російською мовами (2 окремі файли).
Фінансова модель зроблена у спрощеному, зрозумілому для кожного форматі простого кеш-фло (формат ShyshenCash). Даний формат дозволить використовувати дану фінансову модель як для власного планування так і для пояснення інвестору чи партнеру фінансової складової свого проекту.

Товари схожі на Фінансова модель кафе Бургерна

Фінансова модель Кабінет стоматології
399.00 грн.
Фінансова модель Кабінету стоматології в форматі MS Excel українською та російською мовами (2 окремі файли). Фінансова модель зроблена у спрощеному, зрозумілому для кожного, форматі простого кеш-фло (формат ShyshenCash). Даний формат дозволить використовувати дану фінансову модель як для вла..
Бізнес-план М'ясо-молочна ферма
4,720.00 грн.
Бізнес-план м'ясо-молочної ферми - вирощування корів та телят. За стандартом UNIDO українською та російською мовами. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 57 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію "Бізнес-план м'ясо..
Бізнес-план кафе-бар
4,280.00 грн.
Бізнес-план кафе-бар – проект кафе формату смузі-бар у місті Львів. За стандартом UNIDO, українською мовою. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 37 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію Бізнес-план кафе-бар Зміст: ..
Бизнес-план солнечной электростанции
4,560.00 грн.
Бізнес-план СЕС російською мовою. За стандартом UNIDO. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 73 сторінки. Демо-версія Скачати демо-версію Бізнес-план кафе-бар Зміст: СОГЛАШЕНИЕ О КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ  СОДЕРЖАНИЕ РЕЗЮМЕ..