Бізнес-план Детелінговий центр

Кількість:  
Ціна 8,800.00 грн.
Артикул: BP010009

Характеристики товару: Бізнес-план Детелінговий центр

Бізнес-план Детелінговий центр.

За стандартом UNIDO, російською мовою.

Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина).

Загальний обсяг 71 сторінка.

Демо-версія

Скачати демо-версію Бізнес-план

Товари схожі на Бізнес-план Детелінговий центр

Бізнес-план ресторану східної кухні
3,450.00 грн.
Бізнес-план українською мовою на 68 сторінках. За стандартом UNIDO. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Ознайомитись з демоверсією ..
Фінансова модель кафе Бургерна
399.00 грн.
Фінансова модель кафе-бургерної в форматі MS Excel українською та російською мовами (2 окремі файли). Фінансова модель зроблена у спрощеному, зрозумілому для кожного форматі простого кеш-фло (формат ShyshenCash). Даний формат дозволить використовувати дану фінансову модель як для власного плануванн..
Фінансова модель Кабінет стоматології
399.00 грн.
Фінансова модель Кабінету стоматології в форматі MS Excel українською та російською мовами (2 окремі файли). Фінансова модель зроблена у спрощеному, зрозумілому для кожного, форматі простого кеш-фло (формат ShyshenCash). Даний формат дозволить використовувати дану фінансову модель як для вла..
Бізнес-план М'ясо-молочна ферма
4,720.00 грн.
Бізнес-план м'ясо-молочної ферми - вирощування корів та телят. За стандартом UNIDO українською та російською мовами. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 57 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію "Бізнес-план м'ясо..