Бізнес-план горіховий сад та малина

Кількість:  
Ціна 3,600.00 грн.
Артикул: BP010004

Характеристики товару: Бізнес-план горіховий сад та малина

Бізнес-план горіхового саду – проект саду в якому основними культурами будуть волоські горіхи (3 сорти) та малина у міжрядді.

За стандартом UNIDO, українською мовою.

Бізнес-план надається у форматі MS Word

Загальний обсяг 55 сторінок.

Демо-версія

Скачати демо-версію Бізнес-план кафе-бар

Товари схожі на Бізнес-план горіховий сад та малина

Бізнес-план готелю та ресторану
4,960.00 грн.
Бізнес-план готелю та ресторану в місті Мукачево (Закарпатська область). За стандартом UNIDO, українською мовою. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 37 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію Бізнес-план кафе-бар ..
Бізнес-план інтернет-магазину
7,640.00 грн.
Бізнес-план інтернет-магазину у Німеччині, що працюватиме по системі дропшипінгу з виробниками України, Туретчини та Китаю. Бізнес-план російською мовою за стандартом UNIDO в форматі MS Word на 87 сторінках + фінансова модель у форматі MS Excel + аналіз ринку. Скачати демо-версію Бізнес-план І..
Бізнес-план Медичної Бази
920.00 грн.
Бізнес-план "Єдиної Медичної Бази" українською мовою. Бізнес-план надається у форматі MS Word та MS Excel (розрахункова частина). Загальний обсяг 15 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію Бізнес-план кафе-бар ..
Бізнес-план Овочесховище
3,800.00 грн.
Бізнес-план Овочесховище – проект сучасного овочесховища на 6000 тон. За стандартом UNIDO, українською мовою та російською мовами Бізнес-план надається у форматі MS Word. Загальний обсяг 75 сторінок. Демо-версія Скачати демо-версію Бізнес-план овочесховище ..